عنوان صنعت برتر سبز کشور برای سیمان مازندران

سیمان مازندران برای دومین سال متوالی بعنوان صنعت برتر سبز کشور انتخاب شد.

مدیر عامل سیمان مازندران در آیینی  بمناسبت سی ونهمین  سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در این واحد تولیدی افزود: عنوان صنعت سبز با توجه به رعایت استاندارداها ورعایت  اقدامات زیست محیطی ، ازسوی سازمان محیط زیست کشور به واحد تولیدی سیمان مازندران اعطا شده است.

وی تصریح کردتلاش شبانه روزی کارگران کوشا و خدوم این واحد تولیدی موجب شده است تا نام آن در صنعت سبز کشور بدرخشد .

در این آیین مدیر کل دادگستری استان گفت: مدیران استان باید اقتصاد مقاومتی را یکی از اهداف خود قرار داده و با قاچاق کالا مبارزه و از تولید داخلی حمایت کنیم، 

حجت الاسلام محمد علی تقوی فرد افزود: کسانی که دارای یک اختیار مدیریتی هستند، در دوره مدیریت خود باید برای پیشبرد اهداف جامعه تمام توان و تلاش را به کار کیرند و نباید به دنبال عنوان خود باشند بلکه به دنبال این باشند که چه کارهایی باید بکنند، و اینکه در  دوران مدیریت خود چه آثار وخدمات با ارزشی بجا خواهند گذاشت زیرا تمام این اعمال، رفتار و کارهای ما نزد خداوند برای، مردم و انقلاب ماندگار خواهد ماند و این چیزی است که یک انسان با تقوا به دنبال آن است.

رئیس کل دادگستری مازندران نیزبر استمرا فعالیت کارخانجات در استان تاکید کرد و گفت: اجازه تعطیلی کارخانجات تولیدی در مازندران داده نمی‌شود.

 وی تاکید کرد: دستگاه قضایی استان همیشه و هر زمان در خدمت تولید کنندگان و سرمایه‌گذاران بوده و حمایت‌های لازم را در این زمینه انجام می دهد و می‌کوشد تا کارخانجات به هیچ عنوان تعطیل نشوند، بلکه بتواند با حمایت‌های تمامی مسئولان کشوری و استانی بر استمرار فعالیت آنها تلاش کند.

 در پایان این مراسم از تنی چند از کارکنان بخش های مختلف سیمان مازندران با اهدای هدایایی قدردانی شده است.

شایان ذکر است:گرامیداشت ایام دهه فجر با حضور ، فرماندار نکا  و نیز کارکنان سیمان مازندران برگزار شد. ویژه برنامه جشن انقلاب با اجرای  برنامه جنگ همراه بود .

یاد آور می شود،  ظرفیت تولید روزانه سیمان  مازندران هفت هزار و ۳۰۰ تن کلینکر وهشت هزار تن سیمان می باشد.

تاریخ: 
1396/11/19
منبع: 
خبرگزاری صدا و سیما